ΔΕΝΤΡΟΦΥΤΕΥΣΗ « 15242

ΔΕΝΤΡΟΦΥΤΕΥΣΗ

Καλημερα σας
Σχετικα με την οδο βυζαντιου, απο το υψος της καθετης οδου Θρακης, μεχρι την οδο μυτηληνης, εχουν κατακρεουργηθει ολα τα δεντρα, τα οποια, ηταν καποια αχρηστα-ξερα και επικυνδυνα, αλλα απο περισυ αφου ξεριζωθηκαν ΔΕΝ εγινε ΚΑΜΙΑ ενεργεια ΔΕΝΤΡΟΦΥΤΕΥΣΗΣ με νεα δεντρα, ωστε να αποκατασταθει το τοπιο, το πρασινο και ο πνευμονας της περιοχης.
Μια περιοχη που η συνεχης διελευση των τραινων και η διαρκης κινηση αυτοκινητων προκαλει τα οποια προβληματα στους κατοικους μεταξυ των οποιων ειναι και ο υποφαινομενος
Ευχαριστω

Ένα Σχόλιο στο "ΔΕΝΤΡΟΦΥΤΕΥΣΗ"

Προς κ.Άγγελο Λευκέλη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας με τίτλο «Δενδροφύτευση» κι αριθμό 2422 στις 07/06/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 142747/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.