Καθαρισμός ακατοικητων σπιτιών. « 15242

Καθαρισμός ακατοικητων σπιτιών.

Στη Νέα Δημητριαδα Ορμινιου 46 και Λήδας 5 είναι δυο σπίτια ακατοίκητα που χρειάζονται καθάρισμα απο χόρτα.

Ένα Σχόλιο στο "Καθαρισμός ακατοικητων σπιτιών."

Προς κ. Κωνσταντίνα Λαλιά
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Καθαρισμός ακατοίκητων σπιτιών ” κι αριθμό 2424, σας ενημερώνουμε, ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 08/06/2018 και την ίδια ημέρα με το ΔΥ 143101/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημα στην το Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας .Σας ενημερώνουμε για να ενεργοπιηθεί άμεσα η υπηρεσία πρέπει να επικοινωνήσετε με την υπηρεσία και συγκεκριμένα με το Τμήμα Πολιτικής προστασίας στο τηλ.:2421080959 για να δώσετε στοιχεία των ιδιοκτητών των οικοπέδων,ώστε η διαδικασία να ξεκινήσει άμεσα ειδάλως δεν μπορεί να ξεκινήσει διότι αφορά ιδιόκτητους χώρους.
    Κωνσταντία Φώτου.