ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ

ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΑΦΕΤΩΝ ΣΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΓΡΙΑΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 3 ΣΤΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΕΗ ΜΕ ΚΑΜΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Ένα Σχόλιο στο "ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ"

Προς κ.Τίνα Σταμάτη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Αντικατάσταση λαμπτήρων” κι αριθμό 2427 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 11/06/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.143413/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.