Φωτισμός στα Δόντια « 15242

Φωτισμός στα Δόντια

Γειά σας.
Παρακαλώ ελέγξτε τον διακοσμιτικό φωτισμό στα “Δόντια” στις Αλυκές.
Είναι μέρες τώρα που δεν ανάβουν οι λάμπες ,εκτός από μία.
Ελπίζω να μην εγκαταληφθεί η πραγματικά όμορφη προσπάθεια.
Ευχαριστώ

Ένα Σχόλιο στο "Φωτισμός στα Δόντια"

Προς κ.Παναγιώτη Σταμάτογλου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Φωτισμός στα δόντια” κι αριθμό 231 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 13/06/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.144085/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.