αποχετευση σε ρεμα

Παρακαλώ όπως αποστείλατε κλιμάκιο της τεχνικής υπηρεσίας στην Θέση πλάι Επισκοπής στον Άνω Βόλο στην Οδό Λαέρτη και συγκεκριμένα στην οικία Γεωργαλά εκ της οποίας αποχέτευση καταλήγει παρανόμως σε παρακείμενο ρέμα, Παρακαλώ όπως επιλυθεί άμεσα το ζήτημα διότι είμαστε γονείς δύο ανήλικων τέκνων και δημιουργείται μόλυνση στο άμεσο περιβάλλον της περιοχής μας.

Ένα Σχόλιο στο "αποχετευση σε ρεμα"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Αποχέτευση σε ρέμα” κι αριθμό 2433 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 13/06/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.144637/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη ΔΕΥΑΜΒ και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.