Λακκούβες

Στη διεύθυνση. Αλκηστιδος στο Μάραθο (δεύτερο λιμανάκι Μαράθου) ο δρόμος έχει καταστραφει( πολλές και μεγάλες λακκούβες)με αποτέλεσμα να δυσκολεύεται η κυκλοφορία . Παρακαλώ να μεριμνήσετε για άμεση αποκατάσταση του δρόμου.

Ένα Σχόλιο στο "Λακκούβες"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Λακκούβες” κι αριθμό 2434 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 15/06/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.144674/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και στη ΔΕΥΑΜΒ αντίστοιχα και αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.