Λακκούβες Μάραθος « 15242

Λακκούβες Μάραθος

Στη διεύθυνση. Αλκηστιδος στο Μάραθο (δεύτερο λιμανάκι Μαράθου) ο δρόμος έχει καταστραφει( πολλές και μεγάλες λακκούβες)με αποτέλεσμα να δυσκολεύεται η κυκλοφορία . Παρακαλώ να μεριμνήσετε για άμεση αποκατάσταση του δρόμου.

Ένα Σχόλιο στο "Λακκούβες Μάραθος"

Προς Pan Div
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Λακκούβες Μάραθος ” κι αριθμό 2435, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 15/06/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 144632/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη ΔΕΥΑΜΒ & στο Τμήμα Οδοποιίας της Διεύθυνσης Τεχνικών υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες των Υπηρεσιών αντίστοιχα.
    Κωνσταντία Φώτου.