Κοπή χόρτων στο πεζοδρόμιο του Περιφερειακού.

Καλημέρα σας. Το πεζοδρόμιο του περιφερειακού από Ιωλκού έως το τούνελ της Γορίτσας, έχει καλυφθεί σε πολλά σημεία από αγριόχορτα, με αποτέλεσμα οι δεκάδες δημότες που το περπατάνε καθημερινά και για λόγους άθλησης να αναγκάζονται να κατεβαίνουν στο οδόστρωμα κάτι που είναι πολύ επικίνδυνο, και κατά δεύτερο αντιαισθητικό.
Παρακαλώ πολύ για τις άμεσες ενέργειές σας.

Ένα Σχόλιο στο "Κοπή χόρτων στο πεζοδρόμιο του Περιφερειακού."

Προς κ.Γεώργιο Τσογκάκη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Κοπή χόρτων στο πεζοδρόμιο του Περιφερειακού” κι αριθμό 2457 σας ενημερώνουμε, ότι στις 02/07/2018 και την ίδια ημέρα με το ΔΥ 148102 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημα στην Δ/νση Πρασίνου.
    Κωνσταντία Φώτου.