Επικίνδυνη κατάσταση για περιπατητές στην Αγριά

Καλησπέρα σας
επανέρχομαι με το μήνυμα αυτό διότι δεν αποκαταστάθηκε το ζήτημα παρότι έλαβα την απάντηση » Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “επικίνδυνη κατάσταση για περιπατητές στην Αγριά”., σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 23/10/2017. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 100050/2017 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Συντηρήσεων της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.

Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου».

Το πρόβλημα βρίσκεται μπροστά στο τσιπουράδικο ¨καπετάνισσα» στην Αγριά.

Γιώργος ταμβάκης.

Ένα Σχόλιο στο "Επικίνδυνη κατάσταση για περιπατητές στην Αγριά"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Επικίνδυνη κατάσταση για περιπατητές στην Αγριά”., σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/07/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 140132/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Συντηρήσεων της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.