Αντικατάσταση λαμπτήρων

ΣΤΙΣ ΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ. ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΜΗΤΣΟΥ ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΔΥΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΩΝ ΔΥΟ ΛΑΜΠΕΣ ΚΑΜΜΕΝΕΣ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΕΝΕΡΓΗΣΕΤΕ ΑΜΜΕΣΑ.

Ένα Σχόλιο στο "Αντικατάσταση λαμπτήρων"

Προς κ. Ιωάννη Σχιζοδήμο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος «Αντικατάσταση λαμπτήρων» κι αριθμό 2460 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/07//2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 148403/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.