Μετατροπή δημοσίου πεζοδρομίου σε κτήμα

Το πεζοδρόμιο στην γωνία Γιάννη Ρίτσου με Κασσαβέτη έχει μετατραπεί σε κτήμα με ελιές, παρεμποδίζοντας την ορατότητα πεζών και αυτοκινήτων.Από το σημείο περνούν καθημερινά μαθητές του παρακείμενου 32ου Δημοτικού Σχολείου.

Ένα Σχόλιο στο "Μετατροπή δημοσίου πεζοδρομίου σε κτήμα"

Προς κ.Ειρήνη Καραγιάννη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Μετατροπή πεζοδρομίου σε κτήμα” κι αριθμό 2463 σας ενημερώνουμε, ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 06/07/2018 και την ίδια ημέρα με το ΔΥ 149438/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημα σας στην Δ/νση Πρασίνου.
    Κωνσταντία Φώτου.