Καμένες λάμπες

Θα ήθελα να σας ενημερώσω πως εδώ και μέρες έχουν καεί δύο λάμπες ή μια στην οδό Αλοννήσου 8 και η άλλη Αλοννήσου με Ευριπίδη. Σας ευχαριστώ.

Ένα Σχόλιο στο "Καμένες λάμπες"

Προς κ. Γιώργο Μαραγκό
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος «Καμένες λάμπες» , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 12/07/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 151029/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.

Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου