ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ / ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ

1. Καμένες λάμπες και ο προβολέας στη πλατεία της Αγ.Παρασκευής.
2. Στο κιβώτιο με το ρολόι της ΔΕΗ είναι σπασμένο το τζάμι και μικρά παιδιά νομίζοντας παιχνίδι ανοιγοκλείνουν την ασφάλεια με διάφορα ξύλα,αγνοώντας τον κίνδυνο.
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΤΕΤΟ.

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ / ΠΡΟΒΟΛΕΑΣ"

Προς κ. Δημήτριο Κωνσταντίνου

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος
    «Καμένες λάμπες/Προβολέας » κι αριθμό 2469 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 13/07/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 151293/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου
    Κωνσταντία Φώτου.