ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΔΡΟΜΩΝ ΑΠΟ ΒΑΡΚΕΣ Κ ΣΚΑΦΗ ΚΑΙ ΤΡΕΙΛΟΡ

ΣΤΟ ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΔΟΥΣ ΜΗΤΣΟΥ ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΚΑΙ ΓΑΝΟΧΩΡΑΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ Κ ΤΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΩΝ ΠΑΡΚΑΡΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΕΣΗ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΚΑΦΗ ΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕ ΟΔΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟ ΒΟΛΟ.ΑΝ ΟΛΟΙ ΤΑ ΠΑΡΚΑΡΟΥΝ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ ΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΑΔΙΑΧΩΡΗΤΟ ΚΑΡΑΒΙΑ ΒΓΗΚΑΝ ΣΤΗ ΣΤΕΡΙΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ.ΤΙ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟ ΑΣ ΤΟ ΕΡΕΥΝΗΣΟΥΝ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΕΣ ΑΡΧΕΣ Κ ΑΣ ΚΟΨΟΥΝ ΒΑΡΙΑ ΠΡΟΣΤΙΜΑ ΠΡΟΣ ΓΝΩΣΗ.ΕΠΙΣΗΣ Η ΟΔΟΣ ΜΗΤΣΟΥ ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΧΡΗΖΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΕΥΣΗΣ ΚΑΘΟΤΙ ΤΙΣ ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΘΕ ΤΡΕΛΛΟΣ ΠΟΥ ΤΗ ΔΙΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΤΕΡΑΤΩΔΗ ΘΟΡΥΒΟ ΕΞΑΤΜΙΣΗΣ ΜΕ ΜΗΧΑΝΗ Η ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ Κ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΤΑΙ ΟΛΗ Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ.ΠΑΣΧΟΥΜΕ ΚΙ ΑΠ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ.ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΚΟΜΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΡΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΘΕ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΜΕ ΜΗΧΑΝΕΣ,ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΔΙΑΣΧΙΖΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΟΝ ΠΙΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΑΣ ΜΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΣΟΒΑΡΟΥ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΚΑΘΟΤΙ Ο ΒΟΛΟΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ!ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΜΕΡΙΜΝΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΥΣΗ ΤΩΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ.

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΔΡΟΜΩΝ ΑΠΟ ΒΑΡΚΕΣ Κ ΣΚΑΦΗ ΚΑΙ ΤΡΕΙΛΟΡ"

Προς κ.Αθανάσιο Σχιζοδήμο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος «Κατάληψη δρόμων από βάρκες και σκάφη και Τρέιλορ» και αριθμό 2470 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 16/07/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 151599/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δημοτική Αστυνομία και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.