ξεραμένος πλάτανος

Επικίνδυνο δέντρο. Μετά από τα τελευταία κλαδέματα έχει ξεραθεί ένας μεγάλος πλάτανος στην οδό Πολυμέρη 60. Έχει πάρει κλίση και φοβάμαι ότι σιγά σιγά θα πέσει. Παρακαλώ να επιληφθείτε για την αντικατάσταση του.

Ένα Σχόλιο στο "ξεραμένος πλάτανος"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 01/08/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 155745/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης