ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ

Έχει περάσει ένας μήνας και δεν έχει έρθει κάποιος αρμόδιος από τον Δήμο Βόλου να δει την κατάσταση του δρόμου .
Παρακαλώ για τις ενέργειες σας .

Ένα Σχόλιο στο "ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου αναφορικά με αποκατάσταση οδοστρώματος και στο δρόμο προς Μελισσάτικα κι αριθμό αιτήματος 2507 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 06/08/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 157113/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών αντίστοιχα κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσιών.
    Μίλτος Φωκίδης