ΚΛΑΔΕΜΑ ΠΕΥΚΩΝ « 15242

ΚΛΑΔΕΜΑ ΠΕΥΚΩΝ

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩς Η ΡΜΟΔΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΒΟΛΟΥ ΜΕΡΙΜΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΑΔΕΜΑ ΠΕΥΚΩΝ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΥΨΟς ΤΩΝ ΦΩΤΕΙΝΩΝ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΩΝ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΕΛΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ (ΙΩΛΚΟΥ) ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΙΟΤΙ ΣΤΟ ΡΕΥΜΑ ΚΑΘΟΔΟΥ ΤΗς ΕΝ ΛΟΓΩ ΛΕΩΦΟΡΟΥ ΤΑ ΠΕΥΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΚΟΜΗ ΤΟΥΣ ΕΜΠΟΔΙΖΟΥΝ ΤΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΟΥΣ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ ΕΓΚΑΙΡΑ ΜΕ ΣΥΝΕΠΠΕΙΑ ΟΙ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΡΑΤΟΙ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ 3 ΜΕ 4 ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ.

Η ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ .ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ GOOGLE EARTH ΠΡΙΝ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ. Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΩΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ

Ένα Σχόλιο στο "ΚΛΑΔΕΜΑ ΠΕΥΚΩΝ"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου σας ενημερώνουμε, ότι λάβαμε το μήνυμα σας στις 09/08/2018 και την ίδια ημέρα με το ΔΥ 158003 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημα στην Δ/νση Πρασίνου.
    Μίλτος Φωκίδης