Παραλαϊκός Πεζόδρομος

Πριν λίγες μέρες έγιναν κάποια έργα στο κέντρο του παραλιακού πεζόδρομου για την αντιμετώπιση πλημμυρας από το δρόμο. Το αποτέλεσμα απαράδεκτο διότι εκτός από τις σχάρες ομβριών υδάτων που τοποθετηθηκαν και υπάρχει κίνδυνος ατυχήματος άφησαν και μια μεγάλη αφυλαχτη τρύπα από τσιμεντο με γωνίες που αυτό είναι αιτία μεγάλου κακού αν ηλικιωμένος η παιδιά πέσουν μέσα σε αυτή. Η δουλειά ήταν κάτι περισσότερο από πρόχειρη..

Ένα Σχόλιο στο "Παραλαϊκός Πεζόδρομος"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου αναφορικά με αποκατάσταση οδοστρώματος κι αριθμό αιτήματος 2511 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 10/08/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 158294/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στην Τεχνική Υπηρεσία και αναμένουμε τις ενέργειες.
    Μίλτος Φωκίδης