Δημοσιες Βρυσες

Θυμαμαι παλιοτερα και ιδιαιτερα στο παραλιακο μετωπο, αρκετα σημεια οπου καποιος μπορουσε να πιει καθαρο νερο. Δεν γνωριζω αν υπαρχουν σημερα και που, αλλα τα συγκεκριμενα σε Αγιο Κωνσταντινο και Αναυρο δεν υπαρχουν πια.
Ειναι κριμα να βλεπεις τρεχουμενο νερο σε κυκλικους κομβους(!) και να πρεπει να αγορασεις σε πλαστικο για να ξεδιψασεις

Ένα Σχόλιο στο "Δημοσιες Βρυσες"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου κι αριθμό 2547 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 10/09/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.164257/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στην Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της στην πρόταση σας.
    Μίλτος Φωκίδης