καθαρισμος οικοπέδου

Στην οδό Υακινθου και Διονύσου στη Ν. Δημητριαδα βρίσκεται οικόπεδο κυριότητας Δήμου το οποίο πρέπει άμεσα να καθαριστεί από τα αγριοχορτα καθώς υπάρχει κίνδυνος πυρκαγιάς και ατυχήματος αφού τα χόρτα κρύβουν την ορατότητα για τους οδηγούς. Παρότι προηγούμενης επικοινωνίας τόσο μέσω μηνύματος όσο και τηλεφωνικής κάποια εξέλιξη επί του θέματος δεν έχει υπάρξει. Παρακαλώ για την άμεση ανταπόκριση σας.

Ένα Σχόλιο στο "καθαρισμος οικοπέδου"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 10/09/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 164226/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης