εγκαταλειμμένο αυτικίνητο

εγκαταλειμένο αυτοκίνητο πίσω από το Κέντρο διάσωσης στα εργατικά της Σπετσών. Δεν έχει πινακίδες και δεν γνωρίζω τον ιδιοκτήτη

Ένα Σχόλιο στο "εγκαταλειμμένο αυτικίνητο"

Προς κ.Κώστα Κοντοστέργιο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο” κι αριθμό 2560, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 13/09/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 165633/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.