Χριστουγεννιάτικος στολισμός

Το φετινό χριστουγεννιατικο δέντρο θα μπορούσε να είναι τρισδιάστατο για ακόμα πιο μαγικά χριστούγεννα.Δηλαδή πάνω στον σκελετό του δένρου να τοποθετηθούν βάσεις για να υποδέχονται κλαδιά .Παρακαλώ το θέμα να εξεταστεί και από τη δημοτική αρχη .

Ένα Σχόλιο στο "Χριστουγεννιάτικος στολισμός"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου κι αριθμό 2562 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 13/09/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.165659/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες.
    Μίλτος Φωκίδης