Καμένη λάμπα Επί της

Επί της Γκουρα με Καψαλη στην Νεάπολη Καμένη λάμπα.

Ένα Σχόλιο στο "Καμένη λάμπα Επί της"

Προς κ. Πέτρο Καρακάνα

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος «Καμένη λάμπα » , κι αριθμό 2564 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 13/09/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 165526/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωιισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.

Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου