ασφαλτοστρωση οδου

Παρακαλω οπως προβειται στην ασφαλτοστρωση της οδου ΙΑΣΩΝΟΣ στην περιοχη του οικισμου ΜΑΡΑΘΟΥ.

Ένα Σχόλιο στο "ασφαλτοστρωση οδου"

Προς κ. Γαρυφαλλιά Ανανιάδου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Ασφαλτόστρωση οδού “ κι αριθμό 2592 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/10/18. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.170796/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.