Περιφεριακος

Η Λωρίδα έκτακτης ανάγκης στο ύψος τις διασταύρωσης για άνω Βόλο έχει γίνει πάρκινγκ για καφετέρια χωρίς καμία ασφάλεια για τους κινούμενος προς Άγρια … πολλή επικίνδυνο και για τους οδηγούς που παραμένουν παράνομα στο σημείο εκεί… προχθές μου βρέθηκε ένα παιδάκι στην λωρίδα κυκλοφορίας.. που αποβιβάζονταν για να πάει στην καφετέρια.. Κάντε κάτι πρώτου είναι αργά..

Ένα Σχόλιο στο "Περιφεριακος"

Προς κ. Αθανάσιο Χρυσικό

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Περιφερειακός” κι αριθμό 2593, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/10/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.170747/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Βιώσιμης Κινητικότητας καθώς επίσης και στην Δημοτική Αστυνομία και αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών αντίστοιχα.
    Κωνσταντία Φώτου.