Αλλαγή Λάμπας Στύλου

Καλημέρα σας ,

στην οδό Καραβά 15 (Κάθετη οδό της Μαρίνου Αντύπα) στις Αλυκές Βόλου, έχει καεί η λάμπα του στύλου της ΔΕΗ.
Παρακαλώ για τη διόρθωσή της βλάβης γιατί η περιοχή είναι αρκετά σκοτεινή. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Ένα Σχόλιο στο "Αλλαγή Λάμπας Στύλου"

Προς κ. Νιόβη Νικολάου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος «Αλλαγή λάμπας στύλου “κι αριθμό 2597 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 08/10//2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 171669/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.