Δημοτικός Φωτισμός

Στην οδό Πλαστήρα, στο πεζοδρόμιο μπροστά απ΄ το Ξενία, ο δημοτικός φωτισμός είναι σβηστός εδώ και πολλές μέρες.

Ένα Σχόλιο στο "Δημοτικός Φωτισμός"

Προς κ. Γεώργιο Σκούρα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Δημοτικός φωτισμός >> κι αριθμό 2600, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 10/10//2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 172546/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.