Διαγράμμιση περιφεριακου

Απο το 2004 που κατασκευάστηκε ο περιφερειακός δεν έχει ξαναγίνει διαγράμμιση.και Γενικά σε πολλούς δρόμους η διαγράμμιση εινα ελλιπής

Ένα Σχόλιο στο "Διαγράμμιση περιφεριακου"

Προς κ. Ιάκωβο Τσιάρα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Διαγράμμιση Περιφερειακού ”, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 12/10/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 173213/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Βιώσιμης Κινητικότητας και αναμένουμε ενέργειες και απάντηση της υπηρεσίας.