χαλασμενη λαμπα

καλημερα!!! στην ζαχου 112-113 υπαρχει ενας στυλος της δεη που η λαμπα αναβοσβηνει συνεχως. εχετε ειδοποιηθει και αλλες φορες ομως δεν πραγματοποιηθηκαν οι απαραιτητες ενεργειες. ελπιζω αυτη τη φορα το αιτημα να διαβαστει και να γινουν οι απαραιτητες ενεργειες.ευχαριστω.

Ένα Σχόλιο στο "χαλασμενη λαμπα"

Προς κ. Βάσω Τσικούρη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Χαλασμένη λάμπα >> κι αριθμό 2627, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 30/10//2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 178454/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.