Σχάρες ομβρίων

Παρακαλώ για την αντικατάσταση των μεταλλικών σχαρών επί της Ρήγα Φεραίου, στο τμήμα μεταξύ των οδών Κοραή και Ροζού. Έχουν καταστραφεί τελείως, με αποτέλεσμα να προκαλούνται φθορές στα ελαστικά των διερχόμενων αυτοκινήτων και να αποτελούν σοβαρότατο κίνδυνο για ποδηλάτες και πεζούς.

Ευχαριστώ πολύ.

Ένα Σχόλιο στο "Σχάρες ομβρίων"

Προς κ. Αθανάσιο Τζήκα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Σχάρες ομβρίων” κι αριθμό 2629, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 31/10//2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 178746/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη ΔΕΥΑΜΒ και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.