Επικίνδυνη λακούβα

Υπάρχει επικίνδυνη λακούβα/φρεάτιο 28ης Οκτωβρίου με Κουταρέλια επί της 28ης ιδιαίτερα για τα μηχανάκια. Λόγω χαμηλού φωτισμού, προπορευόμενων οχημάτων και στένωσης δρόμου λόγω παρκαρισμένων οχημάτων δεν υπάρχει καλή ορατότητα της λακούβας.

Ένα Σχόλιο στο "Επικίνδυνη λακούβα"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου αναφορικά με αποκατάσταση οδοστρώματος 2633 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 06/11/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 180509/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στην Τεχνική Υπηρεσία και στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών αντίστοιχα κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσιών.
    Μίλτος Φωκίδης