Επισκευή πεζοδρομίου

Το πεζοδρόμιο στην γέφυρα της Ζάχου μετά την Αναπαύσεως και με κατεύθυνση προς Γιάννη Δήμου σε μεγάλο μέρος του είναι ανισόπεδο και ιδιαίτερα επικίνδυνο για τα παιδιά καθώς στην ευρύτερη περιοχή υπάρχουν σχολεία.

Ένα Σχόλιο στο "Επισκευή πεζοδρομίου"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου κι αριθμό αιτήματος 2634 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 06/11/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 180511/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στην Τεχνική Υπηρεσία κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσιών.
    Μίλτος Φωκίδης