Λακούβες στην Κωνσταντά

Μεγάλο μέρος της Κωνσταντά έχει επικίνδυνες λακούβες για τα μηχανάκια δίχως δυνατότητα για ελιγμό καθώς βρίσκονται σε όλο τον δρόμο.

Ένα Σχόλιο στο "Λακούβες στην Κωνσταντά"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου κι αριθμό αιτήματος 2635 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 06/11/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 180515/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσιών.
    Μίλτος Φωκίδης