Φανάρι περιφερειακού/Φυτόκου

Το φανάρι του περιφερειακού για να στρίψεις αριστερά στη Φυτόκου καθυστερεί πολύ να αλλάξει. Μέχρι να γίνει πράσινο, έχει κάνει τρεις κύκλους το φανάρι που είναι για να πας ευθεία. Ως αποτέλεσμα, κάποιοι οδηγοί στρίβουν με κόκκινο, πιθανώς γιατί νομίζουν ότι δε λειτουργεί.

Ένα Σχόλιο στο "Φανάρι περιφερειακού/Φυτόκου"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου “κι αριθμό 2636 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 07/11//2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 180877/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης