Λακκούβες-χαντάκια

Γειά σας…
Επισημαίνω πως,στη διασταύρωση ΜΑΓΝΗΤΩΝ 239/241 με ΒΛΑΧΑΒΑ,εχουνν δημιουργηθεί δύο αυλακιές με βαθειές γούρνες,που δημιούργησαν επικίνδυνη κατάσταση. Προχθές μάλιστα,που ήταν γεμάτες με νερά βροχής,ένας νέος άνθρωπος,με μοτοσυκλέτα,ανατράπηκε,και ευτυχώς,δέν τραυματίστηκε σοβαρά [τον περιέθαλψε ένα περαστικός].
Γι΄ αυτό,σας παρακαλώ πολύ,να φροντίσετε ωστε να καλυφθούν οι αυλακιές κοι οι γούρνες.
Σας ευχαριστώ πολύ,και είμαι σίγουρος πως θα θα το αποκαταστήσετε.
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ τηλφ. 6977574418
—————————————————————

Ένα Σχόλιο στο "Λακκούβες-χαντάκια"

Προς κ.Βαγγέλη Δημόπουλο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Λακκούβες -Χαντάκια” κι αριθμό 2638σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 12/11/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.181789/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών & στη ΔΕΥΑΜΒ αντίστοιχα κι αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.