Λακούβα στη Νέα Ιωνία

Υπάρχει επικίνδυνη λακούβα Ιατρίδη με Ραιδεστού εδώ και χρόνια. Στο ίδιο σημείο να τοποθετηθεί και στοπ επί της Ραιδεστού καθώς οι οδηγοί δε σέβονται την προτεραιότητα από δεξιά με αποτέλεσμα να γίνονται πολλά ατυχήματα.

Ένα Σχόλιο στο "Λακούβα στη Νέα Ιωνία"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Λακκούβα στη Νέα Ιωνία” κι αριθμό 2639 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 12/11/2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.181762/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών & στη ΔΕΥΑΜΒ αντίστοιχα,καθώς επίσης και στη Δ/νση Βιώσιμης Κινητικότητας όσον αφορά το αίτημα για σήμανση-ΣΤΟΠ και αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.