ΚΑΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ

ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΑΦΕΤΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ <<ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΓΡΙΑΣ>> ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ ΣΕ ΣΤΥΛΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΔΟΥ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ.

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΜΕΝΗ ΛΑΜΠΑ"

Προς κ. Τίνα Σταμάτη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Καμένη λάμπα”κι αριθμό 2656 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 22/11//2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 184023/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.