ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΥΘΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΒΑΛΑΩΡΙΤΟΥ 70 ΣΤΗΝ Ν, ΙΩΝΙΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΕΣ ΚΟΛΩΝΕΣ ΜΕ ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ (ΒΑΛΑΩΡΙΤΟΥ 70 + ΒΑΛΑΩΡΙΤΟΥ ΜΕ ΝΙΤΣΑΣ ΚΟΛΙΟΥ . ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ.

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος «Αντικατάσταση λαμπτήρων “κι αριθμό 2669 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 10/12//2018. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 187548/2018 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης