Σπάσιμο Σωλήνα Νερού

Η επιφανειακή σωλήνα νερού από την Παναγία τρύπα (ΝΟΒ) που στέλνει νερό στις ντουζιέρες στις “Πλάκες» έχει σπάσει, λόγω παγετού, και τρέχει νερό αρχικά 100 μέτρα ανατολικά της εκκλησίας και δίπλα στο εικονοστάσι που είναι στα σκαλιά καθόδου στον “ΙΆΣΟΝΑ’.

Ένα Σχόλιο στο "Σπάσιμο Σωλήνα Νερού"

Προς κ. Γεώργιο Σκούρα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Σπάσιμο σωλήνα νερού” κι αριθμό 2698 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 09/01/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 183479/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα Συντηρήσεων Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών και στη ΔΕΥΑΜΒ αντίστοιχα και αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.
    Κωνσταντία Φώτου.