ΑΦΡΟΣ ΣΤΟ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ ΤΗς ΠΑΛΤΕΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ

ΕΠΕΙΣΗ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΣΧΕΤΙΚΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ:

ΣΤΟ ΣΥΝΡΤΙΒΑΝΙ ΤΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ 22/12/18 ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΦΡΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ

ΑΝΑΔΙΔΕΙ ΔΥΣΟΣΜΙΑ ΑΠΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΟΥ .

ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΦΡΟΣ???

ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΕΤΑΙΡΟΣ ΠΛΗΝ ΕΜΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΑΥΤΟΥ?????

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΑΡΜΟΔΙΑΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙΟΥ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ) .

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Ένα Σχόλιο στο "ΑΦΡΟΣ ΣΤΟ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ ΤΗς ΠΑΛΤΕΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ"

Προς κ.Αθανάσιο Μπάτζιο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Αφρός στο συντριβάνι της Πλατείας Ελευθερίας” κι αριθμό 2699 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 09/01/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 192802/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα Συντηρήσεων Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσιίας.
    Κωνσταντία Φώτου.