ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ

Στην οδό Εθνικών Αγώνων-Μαγνησίας, έμπροσθεν της εισόδου του 2ου Δημοτικού Σχολείου, υπάρχει μεταλλική κολόνα φωτισμού(επί του πεζοδρομίου), η οποία δεν στηρίζεται καλά(κουνιέται). Από το σημείο καθημερινά διέρχονται αρκετοί μαθητές.Παρακαλώ για άμεσες ενέργειες, προκειμένου να εξαλειφθεί ο κίνδυνος τραυματισμού από πιθανή πτώση της.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την ανταπόκριση.

Ένα Σχόλιο στο "ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ"

Προς κ. Απόστολο Τσόχα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος «Δημοτικός φωτισμός“κι αριθμό 2702 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 11/01//2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 193254/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.