Διαγραμμιση διαβασης

Παρακαλώ να μεριμνησετε για την επιδιορθωση της διαβασης στη διασταύρωση των οδων Γιαννη Δημου με Βλαχαβα, καθώς δυσχεραίνεται το εργο των σχολικων τροχονομων και υπάρχει κινδυνος για τους διερχόμενους μαθητές του 32 ου Δημοτικού Σχολείου και τους υπόλοιπους πεζούς.
Με εκτίμηση,
Αγγελική Κυργιακη

Ένα Σχόλιο στο "Διαγραμμιση διαβασης"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου και αριθμό 2744, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 05/02/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 200150/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Βιώσιμης Κινητικότητας και στην Δ/νση Τεχνικών Υπηρεσιών (Τμήμα Συντηρήσεων ) κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσιών.

Μίλτος Φωκίδης