Λακουβα

Παρακαλώ να μεριμνησετε για την επιδιόρθωση της λακουβας στη διασταύρωση των οδων Βάσως Κατράκη με Νικοτσαρα στη συνοικια Καραγατς, καθως ειναι επικινδυνη για οδηγούς και πεζούς και δυσχεραινει την προσβαση στο 17ο Νηπιαγωγείο Βόλου.

Ένα Σχόλιο στο "Λακουβα"

Προς κ. Αγγελική Κυργιάκη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με αριθμό αιτήματος 2745 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 05/02/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.2001412019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και στη ΔΕΥΑΜΒ αντίστοιχα και αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.