Καθαρισμός ξερων χορτων

Παρακαλω να φροντισετε για τον καθαρισμό των ξερων χορτων στον χώρο εξω απο το οικόπεδο που βρισκεται απεναντι απο το 17ο Νηπιαγωγείο Βόλου στη συνοικία Καραγατς, (Βασως Κατρακη με Νικοτσαρα) καθως υποβαθμιζεται η περιοχη.Η Βασως Κατράκη ειναι 2 δρόμους πανω απο τη Γιαννη Δημου.
Με εκτίμηση,
Αγγελική Κυργιακη

Ένα Σχόλιο στο "Καθαρισμός ξερων χορτων"

Προς κ.Αγγελική Κυργιάκη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με αριθμό αιτήματος 2746 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 05/02/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.200128/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Διεύθυνση Πρασίνου κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.