φωτισμος και οδοστρωμα

Ένα Σχόλιο στο "φωτισμος και οδοστρωμα"

Προς κ. Σωτηρία Χατζηϊωάννου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος «Φωτισμός και οδόστρωμα»κι αριθμό 2752, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 12/02//2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.202089/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών καθώς επίσης και στο τμήμα οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου όσον αφορά την αποκατάσταση οδοστρώματος και αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών αντίστοιχα.