Λακούβα

Στην συμβολή των οδών Χ.Σμύρνης και Ζέρβα στην Ν.Ιωνία υπάρχει αρκετά μεγάλη λακούβα με κίνδυνο για τους διερχόμενους πεζούς αλλά και τα οχήματα

Ένα Σχόλιο στο "Λακούβα"

Προς κ. Γιώργο Βασιλειάδη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “ Λακκούβα” κι αριθμό 2791 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 14/03/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.211194/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στην Τεχνική υπηρεσία και στο τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και στη ΔΕΥΑΜΒ αντίστοιχα, και αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.