τρυπα στο πεζοδρόμιο Ιωλκου με Μαγνητων

Ένα Σχόλιο στο "τρυπα στο πεζοδρόμιο Ιωλκου με Μαγνητων"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Τρύπα στο πεζοδρόμιο Ιωλκού-Μαγνήτων >> αριθμό 2793, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 14/03/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 211171/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα Συντηρήσεων της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου