Κατεστραμμένο οδόστρωμα

Είναι λιγότερο από 10 μέτρα οδοστρώματος το οποίο θέλει ανακατασκευή. Κλείνοντας τις λακκούβες με λίγο πίσσα δεν διορθώνεται το πρόβλημα.

Ένα Σχόλιο στο "Κατεστραμμένο οδόστρωμα"

Προς κ. Κων/νο Καϊσλή
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος « Κατεστραμμένο οδόστρωμα “κι αριθμό 2797, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 15/03//2019
    Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 211557/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας. Παρακαλούμε,όπως επικοινωνήσετε στα τηλέφωνα 2421037679 ή 2421037478 για να μας δώσετε την ακριβή τοποθεσία που εστιάζεται το πρόβλημα του κατεστραμμένου οδοστρώματος.