Ηλεκτροφωτισμός

1. Να αντικατασταθεί η καμμένη λάμπα στην κολόνα ηλεκτροφωτισμού της ΔΕΗ που βρίσκεται επί της οδού Ολυμπιάδος 37 (με Σταδίου).
2. Να μεριμνήσετε για τον καθαρισμό (αποψίλωση) του οικοπέδου (μια λωρίδα) που βρίσκεται ανάμεσα στο οικόπεδο του κυνηγετικού συλλόγου και στο Δημοτικό Σχολείο επί της οδού Ολυμπιάδος.

Ένα Σχόλιο στο "Ηλεκτροφωτισμός"

Προς κ. Ιωάννη Γεωργαντζή
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Ηλεκτροφωτισμός” κι αριθμό 2847 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 15/04/2019 Την ίδια ημέρα με τα Δ.Υ 221237/2019 & 222238/2019 έγγραφά μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών και στη Διεύθυνση Πρασίνου αντίστοιχα κι αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.