Διαγραμμιση διαβασης

Παρακαλώ, να προβείτε στην επιδιορθωση της διαγραμμισης του οδοστρώματος που βρισκεται στη Γ.Δημου, στη διασταύρωση με την οδο Βλαχαβα, καθως δυσχεραίνεται η διαβαση των μαθητων του 32ου Δημοτικού Σχολείου, των περαστικων και το έργο των σχολικων τροχονομων.Η διαβαση παραμένει χωρίς σωστη διαγράμμιση απο τον περασμένο Οκτώβριο περίπου,οταν έγιναν εργασίες στο οδοστρωμα.Ευχαριστούμε εκ των προτέρων .Με εκτίμηση, Αγγελική Κυργιακη.

Ένα Σχόλιο στο "Διαγραμμιση διαβασης"

Προς κ. Aγγελική Κυργιάκη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Διαγράμμιση διάβασης>> κι αριθμό 2891 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 07/05/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ227238/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Βιώσιμης Κινητικότητας κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.